NOVÉ ALBUM "NOČNÍ OBRAZ"  | 15.07.2021

Vážení přátelé, když jsme slavili vydání alba „Jednou tě potkám“ a radovali se z prvních příznivých recenzí, tak se na mě Petr Ostrouchov tak trochu potutelně usmál a zeptal se: Vláďo, kdy začneme nahrávat další písně? Vyděšeně jsem obrátil oči vzhůru a odpověděl, že až nám nějaké budou seslány. Po pár měsících mi cinknul mail od Petra a já jsem si poslechl sedm bezvadných demonahrávek. Kostky byly vrženy, láhve inspirativních tekutin pozvolna popíjeny, nápady shora seslané postupně realizovány, a tak si už v září 2021 budete moci poslechnout, též díky všem zúčastněným muzikantům a týmu studia SONO, výsledek našeho snažení – moje nové album „Noční obraz“. Váš, VM
Ukončení koncertní činnosti  |  1.04.2021

Vážení přátelé,
již delší dobu posmutněle přemýšlím o chvíli, kdy se budu muset pod tlakem svých zdravotních problémů rozhodnout jak dál.
Taková chvíle nastala paradoxně v těchto dnech, kdy se stejně koncertovat nesmí. Omlouvám se, i přes zvyšující se dávky léků jsem dlouhodobě zkoušel pokračovat v koncertování, ale už opravdu nemohu. Neradostně přiznávám, že jsem donucen ukončit koncertní činnost.
P. S. Poslední průšvih je bolestivé onemocnění levé ruky artrózou, a tak s povzdechem ukládám svého akustického Gibsona do futrálu...
Vládní zákaz koncertů !!!  |  1.10.2020

Vzhledem k vládnímu zákazu koncertů od 5. do 18.října jsme nuceni přeložit nadcházející koncerty v Hořovicích a Ústí nad Labem. Držme si palce, ať nás po 18tém říjnu pustí zpět do koncertních sálů.

11.10. Ústí nad Labem - náhradní termín 2.6.2021
6.10. Hořovice  -  náhradní termin 12.5.2021

1 z 65  > >>