Aktuální koncerty
28.05.2016 Turnov
29.05.2016 Praha
30.05.2016 Praha
04.06.2016 Kladno
10.06.2016 Ústí nad Orlicí
Forum
Ahoj,chcel by som sa informovať o tom pripravovanom koncerte 18.6.2016,v Pezinku.Nemôžem nájsť žiadne info o organizátorovi,predaji lístkov atd.Rád by som prišiel spolu s priatelmi zaspomín...

Mailing
E-mail
Jméno
14. 05. 2016 sobota Konopiště   Folkový kvítek   ETC
11. 05. 2016 19:30 středa Semily   KC Golf + Ivan Hlas Trio   ETC
10. 05. 2016 20:00 úterý Brno   Sono Centrum + Synkopy 61   ETC
30. 04. 2016 sobota Jarošov nad Nežárkou   KD   ETC
21. 04. 2016 20:00 čtvrtek Praha - PŘESUN NA 30.5.   Salesiánské Divadlo + HOSTÉ: Guma Kulhánek, Standa Kubeš, Olin Nejezchleba, Pavel Bohatý
!!!VYJÍMEČNÝ KONCERT!!!
  ETC
20. 04. 2016 středa Ostrava - PŘESUN NA 26.10.   Garage Club + IVAN HLAS TRIO   ETC
16. 04. 2016 sobota Vysoký Chlumec   KD   ETC
15. 04. 2016 20:00 pátek Veltrusy   Na Závisti   ČDG
30. 03. 2016 20:00 středa Nové Mesto nad Váhom (SK) - PŘESUN NA 17.6.   Blue Note   ETC
29. 03. 2016 20:00 úterý Brno - PŘESUN NA 10.5.   Sono Centrum + SYNKOPY 61   ETC
19. 03. 2016 20:00 sobota Teplice   Jazz Club   ČDG
18. 03. 2016 20:00 pátek Hradec Králové   U Cikána   ETC
11. 03. 2016 pátek České Budějovice   Ples starostů   ETC
08. 03. 2016 úterý Praha   Malostranská Beseda   ETC
27. 02. 2016 sobota Nové Strašecí   Music Pub ROH host: JAMIE MARSHALL   ETC
17. 02. 2016 středa Kladno   Dundee Jam   ČDG
13. 02. 2016 21:00 sobota Jihlava   Soul Music Club - host: JAMIE MARSHALL
  ETC
04. 02. 2016 19:00 čtvrtek Praha   Švandovo divadlo + IVAN HLAS TRIO - předprodej ZDE   ETC
01. 02. 2016 19:00 pondělí Svitavy   Fabrika host: JAMIE MARSHALL
  ETC
29. 01. 2016 20:00 pátek Louny   Kulturní dům Zastávka   ETC
22. 01. 2016 20:00 pátek Jablonec nad Nisou   Na Rampě host: JAMIE MARSHALL
  ETC
07. 01. 2016 20:30 čtvrtek Praha   Malostranská Beseda   ETC
19. 12. 2015 22:00 sobota Strakonice   Kulturní dům - Stakonická grammy 2015   ETC
15. 12. 2015 19:00 úterý Praha - Radotín   KC U Koruny + J. Marshall & AABand   ETC
14. 12. 2015 20:00 pondělí Ústí nad Labem   Národní dům + J. Marshall & R. Hlávka   ETC
09. 12. 2015 19:30 středa Praha   Městská knihovna + IVAN HLAS TRIO   ETC
04. 12. 2015 20:00 pátek České Budějovice   KD VLTAVA - + J. Marshall & AABAND   ETC
30. 11. 2015 19:00 pondělí Plzeň   Měšťanská Beseda + IVAN HLAS TRIO   ETC
29. 11. 2015 neděle Česká televize - Adventní koncert   v rámci Adventního koncertu   ČDG
26. 11. 2015 20:30 čtvrtek Praha   Malostranská Beseda + J.Marshall & AABand   ETC
25. 11. 2015 20:00 středa Čelákovice   KD Čelákovice + IVAN HLAS TRIO   ETC
21. 11. 2015 21:00 sobota Medový újezd - !!! VYPRODÁNO !!!   U Černíků + IVAN HLAS TRIO   ETC
20. 11. 2015 20:00 pátek Říčany   KC Labuť + J. Marshall & AABand   ETC
17. 11. 2015 19:00 úterý Neratovice   Společenský dům + J. Marshall duo   ETC
12. 11. 2015 19:30 čtvrtek Brno   Musilka + J. Marshall & AABAND   ETC
08. 11. 2015 18:00 neděle Ostrava   Gong - KONCERT PRO HRDINY   ETC
27. 10. 2015 19:30 úterý Havlíčkův Brod   KD Ostrov + hosté: Guma Kulhánek, Standa Kubeš, Olin Nejezchleba, Pavel Bohatý + BLUESBERRY   ETC40
23. 10. 2015 pátek Tábor   Klub Univerzita + Jamie Marshall duo
  ETC
21. 10. 2015 středa Liberec   Lidové sady   ETC
19. 10. 2015 19:30 pondělí Praha   Palác Akropolis   ETC
16. 10. 2015 pátek Písek   Pod čarou   ETC
10. 10. 2015 20:00 sobota Karlovy Vary   Lidový dům + 5P L. Pospíšila   ETC
09. 10. 2015 pátek Dobříš   KD   ETC
03. 10. 2015 sobota Radonice      ČDG
26. 09. 2015 sobota Vranné nad Vltavou   + IVAN HLAS TRIO - Vranské posvícení   ETC
25. 09. 2015 pátek Vrchlabí   MUSIC BAR BOWL - Večery pod lampami   ETC
18. 09. 2015 20:00 pátek Hořovice   Klub Labe   ČDG
16. 09. 2015 19:00 středa Praha   Palác Akropolis - vzpomínka na P. Kalandru   ČDG
12. 09. 2015 sobota Praha   Senát - Valdštejnská zahrada   ČDG
04. 09. 2015 20:30 pátek Nový Jičín   Slavnosti města - Masarykovo náměstí   ETC
30. 08. 2015 neděle Tišnov   U Palce   ETC
29. 08. 2015 sobota Jihlava   Amfiteátr - Jihlava Art   ETC
22. 08. 2015 sobota Vizovice   Vizovické Trnkobraní   ETC
21. 08. 2015 pátek Velké Opatovice   FestFest   ETC
20. 08. 2015 20:00 čtvrtek Trutnov   Open Air   ETC
15. 08. 2015 sobota Ústí nad Labem   Hrad Střekov   ČDG
14. 08. 2015 pátek Frýdek - Místek   Muzikantské žně   ETC
07. 08. 2015 20:00 pátek Chotěmice   Vesnický klub VK   ETC
06. 08. 2015 19:00 čtvrtek Praha   Střelecký Ostrov + BLUE EFFECT   ETC
01. 08. 2015 sobota Vysoké nad Jizerou   Vysocká pouť   ČDG
30. 07. 2015 čtvrtek Světlá nad Sázavou   SázavaFest   ČDG
28. 07. 2015 úterý Telč   Prázdniny v Telči   ETC
24. 07. 2015 pátek Liberec   Benátská 2015   ETC
23. 07. 2015 čtvrtek Brno   Vaňkovka fest   ETC
18. 07. 2015 sobota Bartošovice v Orlických Horách   festival   ETC
16. 07. 2015 čtvrtek Ostrava   Colours of Ostrava   ETC
11. 07. 2015 sobota Strážnice   Festival Slunce   ETC
03. 07. 2015 pátek Litoměřice   Litoměřický kořen   ETC
27. 06. 2015 sobota Valašské klobouky   Valašské kumštování   ETC
26. 06. 2015 pátek Chrást u Plzně   Hospoda U Žáby   ČDG
21. 06. 2015 neděle Praha   Vyšehraní   ETC
19. 06. 2015 18:00 pátek Loket   Beatová síň slávy   ETC
18. 06. 2015 čtvrtek Valašské Meziříčí   Valašský špalíček   ETC 40
13. 06. 2015 21:40 sobota Duchcov   Slavnosti   ETC
05. 06. 2015 pátek Buchlovice   Buchlovské kulturní léto   ETC 40
04. 06. 2015 čtvrtek Hradec Králové   Letní kino Širák   ETC 40
03. 05. 2015 20:30 neděle Praha   Malostranská Beseda   ETC
02. 05. 2015 sobota Chomutov   Hřabíkárna   ETC
24. 04. 2015 pátek Šumperk   H-CLUB   ETC
22. 04. 2015 19:00 středa Praha   Palác Akropolis - turné ke 40. výročí kapely ETC (+Olin, Guma, Klásek, Pája)   ETC 40
21. 04. 2015 19:00 úterý Praha   Palác Akropolis - turné ke 40. výročí kapely ETC (+Olin, Guma, Klásek, Pája)   ETC 40
18. 04. 2015 sobota Vrchlabí   MUSIC BAR BOWL - Večery pod lampami - ZMĚNA DATA NA 25.9.2015!!
  ETC
15. 04. 2015 středa Liberec   Zebra Club   ETC
11. 04. 2015 sobota Prysk   Obecní sál - turné ke 40. výročí kapely ETC (+Olin, Guma, Klásek, Pája)   ETC 40
30. 03. 2015 pondělí Vsetín   KD   ETC
29. 03. 2015 18:00 neděle Rožnov pod Radhoštěm   Společenský dům - turné ke 40. výročí kapely ETC (+Olin, Guma, Klásek, Pája)   ETC 40
26. 03. 2015 čtvrtek Praha - Vinoř   Hoffmanův dvůr   ETC
14. 03. 2015 sobota Nové Strašecí   Music Pub Roh   ČDG
13. 03. 2015 20:00 pátek Jablonec nad Nisou   NA RAMPĚ - turné ke 40. výročí kapely ETC (+Olin, Guma, Klásek, Pája)   ETC 40
09. 03. 2015 pondělí Praha   Malostranská  Beseda - vzpomínka na PETRA KALANDRU (+ BLUES SESSION) a narozeniny Pavla Bohatého   ETC + Pavel Bohatý
08. 03. 2015 neděle Praha   Malostranská  Beseda - narozeniny V. Mišíka   ETC
07. 03. 2015 sobota Praha   Malostranská  Beseda - vzpomínka na PETRA SKOUMALA (+ Divadlo v Dlouhé, M. Prokop, J. Burian, I. Hlas, M. Eben a další)   ETC
06. 03. 2015 pátek Praha   Malostranská  Beseda - vzpomínka na PETRA SKOUMALA (+ Divadlo v Dlouhé, M. Prokop, J. Burian, I. Hlas, M. Eben a další)   ETC
18. 02. 2015 středa Praha   KC Zahrada   ETC
13. 02. 2015 19:30 pátek Milevsko   Galerie M   ČDG
09. 02. 2015 pondělí Ostrava   Klub Parník   ETC 40
08. 02. 2015 neděle Ostrava   Klub Parník   ETC 40
05. 02. 2015 čtvrtek Velké Meziříčí   Jupiter Club   ETC 40
04. 02. 2015 středa Olomouc   U-klub - náhradní termín   ETC 40
29. 01. 2015 čtvrtek Praha   Švandovo divadlo   Etc + Ivan Hlas Band
27. 01. 2015 úterý Ústí nad Labem   Národní dům   ETC 40
17. 01. 2015 sobota Vysoké Mýto   M-klub   ETC
09. 01. 2015 pátek Tábor   Recykle Music Bar   ČDG
17. 12. 2014 středa Kolín   Divadlo Kolín   ETC 40
12. 12. 2014 pátek Jihlava   DIOD   ETC 40
11. 12. 2014 čtvrtek Brno   Musilka   ETC 40
06. 12. 2014 21:00 sobota Dvůr Králové   ZC Zálabí   ETC
03. 12. 2014 středa Praha   Městská knihovna   Etc + Ivan Hlas Band
22. 11. 2014 sobota Kutná Hora   Česká 1   ETC
17. 11. 2014 pondělí Praha   Malostranská Beseda   ETC
15. 11. 2014 sobota Ostrava   Klub Parník   ETC 40
14. 11. 2014 pátek Ostrava   Klub Parník   ETC 40
13. 11. 2014 čtvrtek Olomouc   U-Klub - předprodej Ticketstream
  ETC 40
08. 11. 2014 20:00 sobota Jarošov nad Nežárkou      ETC
07. 11. 2014 pátek Jablonec nad Jizerou      ETC
03. 11. 2014 pondělí Karlovy Vary   Klub Paderewski - Husovka   ETC 40
31. 10. 2014 pátek Medový Újezd   U Černíků   ETC
25. 10. 2014 sobota České Budějovice   KD Vltava   ETC 40
24. 10. 2014 pátek Říčany   KC Labuť   ETC 40
18. 10. 2014 sobota Klíny   sportovní hala   ETC 40
16. 10. 2014 čtvrtek Liberec   Lidové sady   ETC 40
15. 10. 2014 středa Plzeň   Divadlo Pod Lampou   ETC 40
12. 10. 2014 16:00 neděle Praha - Radotín   Havelské posvícení   ETC
09. 10. 2014 19:30 čtvrtek Praha   Palác Akropolis   ETC 40
04. 10. 2014 sobota Nové Město na Moravě   Kulturní dům   ETC 40
03. 10. 2014 pátek Otrokovice   Otrokovická Beseda   ETC 40
02. 10. 2014 čtvrtek Bratislava (SK)   MMC Klub   ETC 40
27. 09. 2014 sobota Brno   Henry Lee Fest   ETC
23. 09. 2014 20:30 úterý Praha   Malostranská Beseda   ETC
30. 08. 2014 20:00 sobota Bystřice nad Olší - ZRUŠENO   Den Obce Bystřice   ETC
23. 08. 2014 19:20 sobota Jimramov   Festival Otevřeno   ETC
22. 08. 2014 20:00 pátek Mikulov - ZRUŠENO   Eurotrialog   ČDG
21. 08. 2014 19:00 čtvrtek Praha - ZRUŠENO   Žofín - vyhlášení vinařské soutěže   ETC
21. 08. 2014 16:00 čtvrtek Praha - ZRUŠENO   Václavské náměstí - festival   ETC
16. 08. 2014 20:00 sobota Chotěmice - ZRUŠENO   Vesnický klub V. Koubka   ČDG
15. 08. 2014 18:00 pátek Horažďovice - ZRUŠENO   kostel Sv. Petra a Pavla   ČDG
13. 08. 2014 21:00 středa Praha - ZRUŠENO   Malostranská Beseda   ČDG
09. 08. 2014 sobota Ústí nad Labem - ZRUŠENO   Hrad Střekov   ČDG + M. Kovářík
08. 08. 2014 pátek Tišnov - ZRUŠENO   U Palce   ETC
07. 08. 2014 20:00 čtvrtek Olomouc - ZRUŠENO   Olomoucké kulturní prázdniny   ETC
04. 08. 2014 19:00 pondělí Telč - ZRUŠENO   Prázdniny v Telči - místo ETC vystoupí Bára Hrzánová
  ETC
02. 08. 2014 14:40 sobota Kolín - ZRUŠENO   Natruc Kolín   ETC
29. 07. 2014 20:00 úterý Sedmihorky u Turnova - ZRUŠENO   Sedmihorské léto - zrušeno
  ETC
26. 07. 2014 sobota Banská Bystrica (SK) - ZRUŠENO   Rockscape   ETC
25. 07. 2014 21:00 pátek Týn nad Vltavou - ZRUŠENO   Vltavotýnské slavnosti - místo ETC vystoupí Krausberry
  ETC
23. 07. 2014 20:30 středa Plzeň - ZRUŠENO   Zach's Pub - náhradní termín 15.10. klub Pod Lampou   ETC 40
19. 07. 2014 sobota Kraselov u Strakonic   Farská zahrada - vystoupí O. Nejezchleba s ETC a I. Hlas za doprovodu svého tria a ETC
  Etc + Ivan Hlas Band
13. 07. 2014 20:00 neděle Praha   Václavské náměstí - EUFORIE   ETC
12. 07. 2014 sobota Velké Karlovice      ETC
05. 07. 2014 sobota Hostinné   pro nemoc zrušeno   ČDG
04. 07. 2014 pátek Litoměřice   Litoměřický kořen - pro nemoc zrušeno   ETC
21. 06. 2014 sobota Okoř      ETC
20. 06. 2014 pátek Třemošná      ETC
17. 06. 2014 úterý Hradec Králové - přesunuto z 5.6.   Letní kino Širák - Turné 40 let ETC   ETC 40
15. 06. 2014 neděle Frymburk      ETC
14. 06. 2014 sobota Borovany      ETC
12. 06. 2014 čtvrtek Praha   KC Zahrada   ETC
07. 06. 2014 sobota Lovosice   Hašmar festival   Etc + Ivan Hlas Band
03. 06. 2014 20:30 úterý Praha - z důvodu nemoci zrušeno   Malostranská Beseda   ETC
31. 05. 2014 sobota Chomutov   Hřěbíkárna - fest   ETC
29. 05. 2014 17:00 čtvrtek Olomouc   Beer Fest   ETC
28. 05. 2014 19:30 středa Praha   Palác Akropolis - IVAN HLAS "60"   Etc + Ivan Hlas Band
23. 05. 2014 pátek Ostrava   Setkání kytaristů   ČDG
17. 05. 2014 sobota Ústí nad Labem      ČDG
16. 05. 2014 20:00 pátek Písek   Cipískoviště - Palackého sady   Etc + Ivan Hlas Band
10. 05. 2014 sobota Pelhřimov   Music Bar Sklep + RAF a spol   ETC
09. 05. 2014 20:00 pátek Bratkovice   Podbrdská hospoda   ETC
07. 05. 2014 20:00 středa Brno   Mersey + host: Olin Nejezchleba   ETC
06. 05. 2014 19:00 úterý Žďár nad Sázavou   Městské divadlo - turné 40 let ETC   ETC 40
30. 04. 2014 středa Londýn      ČDG
26. 04. 2014 sobota Sheffield (UK)      ČDG
25. 04. 2014 pátek Sheffield (UK)      ČDG
17. 04. 2014 20:30 čtvrtek Praha   Malostranská Beseda - REDUTA BLUES   ČDG + M. Kovářík
14. 04. 2014 pondělí Kladno   Dundee jam   ČDG
12. 04. 2014 20:00 sobota Banská Bystrica (SK)   Klub 77   ČDG
11. 04. 2014 pátek Nitra (SK)   Synagóga   ČDG
28. 03. 2014 20:00 pátek Litomyšl   Kotelna Music Club - host: Olin Nejezchleba + Pája Bohatý   Etc
27. 03. 2014 20:00 čtvrtek Praha   Salesiánské divadlo - Vítání jara - hosté: Radim Hladík + Olin Nejezchleba   Etc
25. 03. 2014 19:30 úterý Kamenice   KD Kamenice   Etc + Ivan Hlas Band
19. 03. 2014 středa Valašské Meziříčí   KZ Valmez - S-KLUB   ČDG
18. 03. 2014 úterý Hranice   Zámecký klub   ČDG
15. 03. 2014 sobota Jevany   Na statku   ČDG
08. 03. 2014 20:00 sobota Ostrava   Bbarák club - host: Pája Bohatý - PŘEDPRODEJ   Etc
07. 03. 2014 20:30 pátek Opava   Music Club 13 - host: Pája Bohatý   Etc
05. 03. 2014 středa Brno   Semilasso - BRNĚNSKÝ BEATFEST   ČDG
04. 03. 2014 18:00 úterý Křtiny u Brna   Zámek Křtiny   ČDG
01. 03. 2014 20:00 sobota Mariánské Lázně   Na Rampě - host: Olin Nejezchleba   Etc
28. 02. 2014 22:00 pátek Děčín   Le Garage Noir - host: Olin Nejezchleba
  Etc
25. 02. 2014 úterý Vsetín   KD - host: Olin Nejezchleba   Etc
20. 02. 2014 19:00 čtvrtek Louny   Divadlo Louny - host: Olin Nejezchleba
  Etc
19. 02. 2014 středa Jirkov   Červený Hrádek   ČDG
13. 02. 2014 čtvrtek Prachatice   Divadlo - REDUTA BLUES   ČDG + M. Kovářík
04. 02. 2014 úterý Kladno   Dundee Jam   VM + R.Hladík + J.Hrubý
31. 01. 2014 20:00 pátek Praha   Švandovo divadlo   Etc + Ivan Hlas Band
22. 01. 2014 středa Litoměřice   Dům kultury   Etc + Ivan Hlas Band
21. 01. 2014 20:00 úterý Praha   Balbínka   VM + R.Hladík + J.Hrubý
11. 01. 2014 sobota Blatná   Hospoda Na Vinici   Etc
10. 01. 2014 21:00 pátek Tábor   Recykle bar   ČDG
07. 01. 2014 20:30 úterý Praha   Malostranská Beseda   Etc
05. 01. 2014 18:00 neděle Brno - Česká Televize 1   ČT1 - Tříkrálový koncert 2014 - přímý přenos   ČDG
14. 12. 2013 21:00 sobota Klatovy   Music Club Košile   Etc
13. 12. 2013 pátek Brno   Café Gracian   ČDG
08. 12. 2013 neděle Praha   Palác Akropolis   Etc + Flamengo
06. 12. 2013 pátek Moravské Budějovice   Pogo Bar   ČDG
04. 12. 2013 středa Pardubice   DOLI klub   VM + IHlas trio
28. 11. 2013 čtvrtek České Budějovice   Modrý dveře   Etc
27. 11. 2013 středa Praha - Uhříněves   Divadlo B. Polívky U22   ČDG
23. 11. 2013 sobota Přelouč      ČDG
22. 11. 2013 pátek Malá Skála   Sokolovna   ČDG
18. 11. 2013 pondělí Praha   Balbínka   ČDG
15. 11. 2013 pátek Rychnov u Jablonce n.N.      Etc
09. 11. 2013 sobota Klín u Litvínova   Hotel Emeran   ČDG
06. 11. 2013 středa Ostrava   Klub Parník   Etc
05. 11. 2013 úterý Ostrava   Klub Parník   Etc
02. 11. 2013 sobota Medový Újezd      Etc
29. 10. 2013 úterý Praha   Malostranská Beseda   Etc
26. 10. 2013 sobota Brandýs nad Labem   hospoda Brandýský kat   Etc
25. 10. 2013 pátek Říčany   MěKS Říčany   Etc + Ivan Hlas Band
23. 10. 2013 středa Sokolov   MDK Sokolov   Etc + Ivan Hlas Band
21. 10. 2013 pondělí Plzeň   Měšťanská Beseda   ČDG
19. 10. 2013 sobota Hodonín      ČDG
18. 10. 2013 pátek Uherské Hradiště      ČDG
13. 10. 2013 21:00 neděle Praha - Průhonice   Letenský pohár v akrobatickém rock&rollu - Sport Centrum Club, Průhonice   ČDG
11. 10. 2013 pátek Hradec Králové   U Cikána   Etc + Ivan Hlas Band
10. 10. 2013 čtvrtek Brno   Musilka   Etc + Ivan Hlas Band
05. 10. 2013 sobota Klatovy - přesunuto na 14.12.   Music Club  U Košile   Etc
04. 10. 2013 pátek Štěchovice   Rozmarná - ZRUŠENO   ČDG
14. 09. 2013 19:00 sobota Hlinsko   Den Rychtáře   Etc
14. 09. 2013 15:00 sobota Kunštát   Hrnčířský jarmark   Etc
13. 09. 2013 pátek Bělá nad Radbuzou   Bělská pouť   ČDG
07. 09. 2013 21:00 sobota Křižany u Liberce   amfiteátr - festival Folková Pasáž   ČDG
07. 09. 2013 16:00 sobota Máslovice   Máslovické posvícenské vinobraní   Etc
17. 08. 2013 sobota Sázava   Tábořiště U Hrocha   ČDG
16. 08. 2013 pátek Ústí nad Labem   hrad Střekov   ČDG
14. 08. 2013 středa Praha   Malostranská Beseda   ČDG
08. 08. 2013 čtvrtek Vranov nad Dyjí   zámek   ČDG
03. 08. 2013 sobota Chotěmice   vesnický klub V. Koubka   ČDG
02. 08. 2013 pátek Telč   Prázdniny v Telči   Etc
01. 08. 2013 čtvrtek Světlá nad Sázavou   Sázavafest   ČDG
27. 07. 2013 sobota Bzenec   zámecký park - Bzenecké hudební léto + Bratři Ebenové   Etc
26. 07. 2013 pátek Praha   Letní scéna Harfa   ČDG
23. 07. 2013 úterý Náměšť nad Oslavou   Folkové prázdniny   Etc + Flamengo
20. 07. 2013 sobota Červený Kostelec   zahradní kavárna Trees   ČDG
19. 07. 2013 pátek Kostelec nad Orlicí   zámek   Etc + Ivan Hlas Band
13. 07. 2013 sobota Žďár nad Sázavou   Festival pod zelenou horou   Etc
13. 07. 2013 sobota Žampach   DPH Žampach - festival   Etc
09. 07. 2013 úterý Praha   Malostranská Beseda   ČDG
06. 07. 2013 sobota Štěchovice      ČDG
02. 07. 2013 úterý Sobotka   Šrámkova Sobotka   ČDG
30. 06. 2013 neděle Pardubice   Apetitfestival   ČDG
29. 06. 2013 sobota Holčovice u Krnova   festival   Etc
28. 06. 2013 pátek Žamberk   JamRock   Flamengo
22. 06. 2013 sobota Okoř   Okoř se šťávou   Etc
21. 06. 2013 pátek Budišov nad Budišovkou      Etc
15. 06. 2013 sobota Mezice u Olomouce   festival   Etc
15. 06. 2013 sobota Brumov   Hrad + Bratři Ebenové, Symbioza   Etc
08. 06. 2013 sobota Ludvíkovice      ČDG
07. 06. 2013 pátek Lovosice   Hašmar   ČDG
05. 06. 2013 středa Praha   Beatová síň slávy - Hybernia   Flamengo
01. 06. 2013 sobota Milevsko   + Fantom   Etc
25. 05. 2013 sobota Loket   amfiteátr   Etc + Flamengo
18. 05. 2013 sobota Čelákovice      Etc
18. 05. 2013 sobota Praha   Veletrh Knihy   Etc
17. 05. 2013 pátek Chomutov   Hřebíkárna   Etc
14. 05. 2013 úterý Praha   Kulovna   ČDG
11. 05. 2013 sobota Krásetín      ČDG
06. 05. 2013 20:30 pondělí Praha   Malostranská Beseda - + M. Kovářík - křest alba "Reduta Blues"   ČDG
04. 05. 2013 sobota Nová Paka      Etc
01. 05. 2013 18:30 středa Olomouc   Ekologické dny - náměstí   Etc
30. 04. 2013 úterý Litvínov   Klub Ponorka   ČDG
27. 04. 2013 sobota Boskovice   Kulturní dům   Etc + Ivan Hlas Band
26. 04. 2013 pátek Ostrava   Parník   Etc + Ivan Hlas Band
23. 04. 2013 19:00 úterý Praha   Jazz Dock   ČDG
20. 04. 2013 sobota Vimperk   Calypso   Etc + Ivan Hlas Band
18. 04. 2013 čtvrtek Břeclav   Kino   Etc + Flamengo
17. 04. 2013 středa Zvolen      Etc + Flamengo
16. 04. 2013 úterý Bratislava (SK)      Etc + Flamengo
11. 04. 2013 čtvrtek Praha   Malostranská Beseda   Etc
10. 04. 2013 středa Trutnov   Jazzinec - Národní dům   Etc + Flamengo
27. 03. 2013 středa Kladno   DundeeJam   ČDG
22. 03. 2013 pátek Moravská Třebová   Duku Duku   Etc
15. 03. 2013 pátek Strakonice   MěKS Strakonice   Etc
08. 03. 2013 pátek Praha   Malostranská Beseda - oslava narozeniny V. Mišíka   Etc
06. 03. 2013 středa Brno   Semilasso - BEAT FEST   Etc
02. 03. 2013 sobota Plzeň   Buena Vista Club   Etc + Ivan Hlas Band
01. 03. 2013 pátek Žabovřesky   Dvůr Žabovřesky   ČDG
21. 02. 2013 čtvrtek Havířov   Stolárna   Etc + Ivan Hlas Band
20. 02. 2013 středa Olomouc - Svatý Kopeček   Restaurace Archa ZOO   Etc + Ivan Hlas Band
18. 02. 2013 pondělí Horní Beřkovice   Multifunkční centrum   ČDG
16. 02. 2013 sobota Nové Strašecí   Musicpub Roh   ČDG
13. 02. 2013 středa Pardubice   Východočeské divadlo - malá scéna   ČDG
04. 02. 2013 pondělí Brno   Musilka - Mišík / Hladík / Nejezchleba
  ČDG
29. 01. 2013 20:00 úterý PRAHA   Švandovo divadlo   Etc + Ivan Hlas Band
26. 01. 2013 sobota Čáslav   Dusíkovo divadlo   Etc
17. 01. 2013 čtvrtek Pardubice - přesun na 13.2.   Malá Scéna - Východočeské divadlo Pardubice   ČDG
12. 01. 2013 sobota Plzeň - KONCERT ZRUŠEN - náhradní termín oznámíme   Buena Vista Club   Etc + Ivan Hlas Band
11. 01. 2013 pátek Tábor   Recykle Bar   ČDG
10. 01. 2013 20:30 čtvrtek Praha   Malostranská Beseda   Etc
19. 12. 2012 středa České Budějovice   

KD Vltava - Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách

  Etc + Flamengo
15. 12. 2012 sobota Jablonec nad Nisou   

Na Rampě - Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách

  Etc + Flamengo
13. 12. 2012 čtvrtek Kroměříž   

DK Kroměříž - Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách

  Etc + Flamengo
12. 12. 2012 středa Nové Mesto nad Váhom   Blue Note - Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách   Etc + Flamengo
03. 12. 2012 19:30 pondělí Sedlčany   KD Josefa Suka - Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách   Etc + Flamengo
30. 11. 2012 pátek Kunovice   

HALA - (+ TEN YEARS AFTER, L. Pospíšil, Blue Effect) Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách

  Etc + Flamengo
29. 11. 2012 čtvrtek Přerov   

Klub Teplo - Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách

  Etc + Flamengo
27. 11. 2012 úterý Praha   klub Kuře v hodinkách   ČDG
24. 11. 2012 sobota Moravské Budějovice      ČDG
16. 11. 2012 pátek Troubsko      Etc
15. 11. 2012 čtvrtek Šumperk   Blues Alive   Etc
13. 11. 2012 úterý Praha   

Palác Akropolis, Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách

  Etc + Flamengo
12. 11. 2012 pondělí Praha   

Palác Akropolis, Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách

  Etc + Flamengo
09. 11. 2012 pátek Polná   

KS Polná - Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách

  Etc + Flamengo
06. 11. 2012 úterý Kolín   

MSD Kolín - Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách

  Etc + Flamengo
05. 11. 2012 pondělí Opava   KD Na Rybníčku - přesunutý koncert   Etc + Flamengo
31. 10. 2012 středa Ostrava   

Parník - Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách

  Etc + Flamengo
30. 10. 2012 úterý Ostrava   

Parník - Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách

  Etc + Flamengo
19. 10. 2012 pátek Hradec Králové   

U Cikána - Turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách

  Etc + Flamengo
13. 10. 2012 sobota Ústí nad Labem   klub DOMA + host: Vasilův Rubáš   Etc
05. 10. 2012 pátek Svitavy - z důvodu nemoci ZRUŠENO   Fabrika - host: Vasilův Rubáš
  Etc
04. 10. 2012 čtvrtek Praha - koncert z důvodu nemoci přesunut na 27.11.   klub Kuře v hodinkách   ČDG
30. 09. 2012 neděle Praha   Palác Akropolis - křest DVD Pocta Václavu Havlovi   Etc
29. 09. 2012 sobota Medový újezd   + KYBABU   Etc
27. 09. 2012 čtvrtek Pardubice   Žlutý pes - přeložený květnový koncert rockových basníků   Etc + Ivan Hlas Band
24. 09. 2012 pondělí Opava - PŘESUNUTO na 5.11.!!   turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách - KD Na Rybníčku
  Etc + Flamengo
23. 09. 2012 neděle Pozlovice   Ogar   Etc
22. 09. 2012 sobota Hulín      Etc
19. 09. 2012 středa Praha   Vyšehraní - jako host O. Nejezchleby   ČDG
18. 09. 2012 úterý Brno   Musilka - turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách   Etc + Flamengo
16. 09. 2012 neděle Plzeň   Měšťanská Beseda - turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách + IVAN HLAS BAND   Etc + Flamengo
14. 09. 2012 pátek Znojmo   Znojemské vinobraní   Etc
06. 09. 2012 čtvrtek Příbram      ČDG
05. 09. 2012 20:00 středa Nymburk, Kino Sokol   

Vl. Mišík, R. Hladík, J. Hrubý

  ČDG
01. 09. 2012 sobota Strmilov      ČDG
31. 08. 2012 pátek Žatec   

Dočesná - turné ke 40. výročí alba Kuře v hodinkách. (náměstí, ještě + BLUE EFFECT)

  Etc + Flamengo
25. 08. 2012 sobota Dubí u Teplic   festival   Etc
23. 08. 2012 čtvrtek Praha   Malostranská Beseda   ČDG
22. 08. 2012 středa Praha   Malostranská Beseda   ČDG
19. 08. 2012 neděle Trutnov   festival   Etc
18. 08. 2012 sobota Klokočí      ČDG
17. 08. 2012 pátek Mělník   náměstí   ČDG
13. 08. 2012 pondělí Plzeň   náměstí Republiky   ČDG
11. 08. 2012 sobota Konstantinovy Lázně      ČDG
09. 08. 2012 čtvrtek Rousínov u Rakovníka      ČDG
04. 08. 2012 sobota Libice nad Doubravou      ČDG
01. 08. 2012 středa Telč      Etc
28. 07. 2012 sobota Počúvadlianské jazero (SK)   Sitno Blues   Etc
27. 07. 2012 23:00 pátek Velké Němčice   festival   Etc
27. 07. 2012 19:00 pátek Olomouc - Křelov   festival   Etc
25. 07. 2012 středa Praha   Malostranská Beseda   ČDG
23. 07. 2012 pondělí Náměšť nad Oslavou   Folkové prázdniny   ČDG
21. 07. 2012 sobota Franštát pod Radhoštěm   Horečkyfest   Etc
20. 07. 2012 pátek Dolánky   festival   ČDG
18. 07. 2012 středa Dačice   zámek - Mišík-Hladík-Hrubý   ČDG
17. 07. 2012 úterý Nebílovy   + M. Kovářík   ČDG
14. 07. 2012 sobota Rataje nad Sázavou   Klub 14   Etc
13. 07. 2012 pátek Chotěmice   venkovský klub V. Koubka   ČDG
06. 07. 2012 pátek Vranov nad Dyjí   zámek   ČDG
05. 07. 2012 čtvrtek Domažlice   zahrada pod Chodským hradem   Etc
01. 07. 2012 neděle Hejnice   městské slavnosti   Etc
30. 06. 2012 sobota Luka nad Jihlavou   whitestork   Etc
30. 06. 2012 sobota Hranice   festival   Etc
29. 06. 2012 pátek Třinec   Noc plná hvězd   Etc
23. 06. 2012 21:00 sobota Výrava   letní parket   ČDG
23. 06. 2012 16:00 sobota Broumov   Broumovská kytara   Etc
22. 06. 2012 pátek Dalešice   festival - Pivovar   Etc
20. 06. 2012 středa Beroun   Pivovar Berounský Medvěd   VM + R. Hladík
19. 06. 2012 úterý Plzeň   

U mrože

  ČDG
18. 06. 2012 pondělí Praha   Libe?ský Zámek   ČDG
16. 06. 2012 sobota Velké Hamry      Etc
09. 06. 2012 sobota Starý Smokovec   festival   ČDG
05. 06. 2012 úterý Milevsko      ČDG
02. 06. 2012 sobota Okoř   festival + IVAN HLAS & BAND   Etc
30. 05. 2012 středa Bratislava (SK)   Koncertná sie? SRo + Radim Zenkl   Etc
29. 05. 2012 úterý Košice (SK)   GES club + Radim Zenkl   Etc
28. 05. 2012 pondělí Prešov (SK)   kino Scala + Radim Zenkl   Etc
27. 05. 2012 neděle Žilina (SK)   Dům umenie Fatra + Radim Zenkl   Etc
26. 05. 2012 sobota Olomouc   festival Vlnobití + IVAN HLAS & BAND   Etc
25. 05. 2012 pátek Pardubice - KONCERT ZRUŠEN   Žlutý pes + IVAN HLAS & BAND - koncert z technííckých důvodů zrušen - hledáme nahradní termín na podzim 2012   Etc
23. 05. 2012 středa Praha   Malostranská Beseda   Etc
20. 05. 2012 16:00 neděle Plzeň   

Apetitfestival

  ČDG
19. 05. 2012 sobota Vodňany   

festival

  Etc
18. 05. 2012 pátek Kostelec nad Orlicí   zámek   ČDG
15. 05. 2012 úterý Sedlčany      ČDG
11. 05. 2012 pátek Loket   Amfiteátr Loket + I.HLAS, M. PROKOP, L.ANDRŠT   Etc
17. 04. 2012 úterý České Budějovice   KD Slavie + IVAN HLAS & BAND   Etc
31. 03. 2012 sobota Hradec Králové   U Cikána + IVAN HLAS & BAND   Etc
28. 03. 2012 19:30 středa Liberec   Lidové sady - experimentální studio + Jarret   ČDG
27. 03. 2012 úterý Jihlava   DIOD + IVAN HLAS & BAND
  Etc
24. 03. 2012 sobota Písek   Divadlo Pod Čarou + IVAN HLAS & BAND   Etc
23. 03. 2012 pátek Třebíč   B Klub   Etc
22. 03. 2012 čtvrtek Vsetín   KD + Marshall Malinovsky   Etc
17. 03. 2012 sobota Praha   Benefice... pro Mánes   ČDG
16. 03. 2012 20:00 pátek Lysá nad Labem   Kino   ČDG
08. 03. 2012 čtvrtek Praha   Palác Akropolis - MDŽ   Etc
01. 03. 2012 čtvrtek Praha   Malostranská Beseda - 2. výročí klubu (Ivan Hlas Trio, Špuntkvaně, Luboš Pospíšil, Jan Burian, Karel Holas a František Černý...)   VM solo
22. 02. 2012 středa Praha - PRO NEMOC ZRUŠENO   Malostranská Beseda   Etc
10. 02. 2012 pátek Trenčín (SK)   Piano Club + IVAN HLAS & BAND   Etc
09. 02. 2012 čtvrtek Litovel   Velký sál Záložny + IVAN HLAS & BAND   Etc
08. 02. 2012 středa Bojkovice   Klub Maják + IVAN HLAS & BAND   Etc
31. 01. 2012 úterý Praha   Švandovo divadlo + IVAN HLAS & KAPELA   Etc
17. 01. 2012 úterý Praha - D. Chabry   Chaberský dvůr   ČDG
13. 01. 2012 19:30 pátek Praha   KD Mlejn   Etc
19. 12. 2011 pondělí Praha   KC Zahrada   Etc
17. 12. 2011 sobota Polička   Divadelní klub   Etc
13. 12. 2011 úterý Ústí nad Labem   Národní dům   Etc
09. 12. 2011 pátek Tábor   Recycle Bar   ČDG
08. 12. 2011 čtvrtek Pardubice   Východočeské divadlo   ČDG
02. 12. 2011 pátek Teplice   Jazz club   ČDG
28. 11. 2011 pondělí Praha   Malostranská Beseda - host: Bratři v triku   Etc
26. 11. 2011 sobota Kunovice   Sportovní hala - Rock Star Night 2   Etc
25. 11. 2011 pátek Ostrava   Parník- host: Marshall Malinovky   Etc
24. 11. 2011 čtvrtek Ostrava   Parník - host: Marshall Malinovsky   Etc
23. 11. 2011 středa Brno   Stadec - host: Marshall Malinovsky   Etc
19. 11. 2011 sobota Trutnov - Webrovka   Webrovkafest   Etc
18. 11. 2011 pátek Zlín   Golem club - host V.Merta
  Etc
17. 11. 2011 čtvrtek Bratislava   Festival k výročí 17.11. - historická budova SND (Hviezdoslavovo nám.)   Etc
12. 11. 2011 sobota Hlučín      ČDG
11. 11. 2011 pátek Trnava      ČDG
10. 11. 2011 19:00 čtvrtek Praha   Reduta   ČDG
05. 11. 2011 sobota Bezno   KD Bezno   Etc
04. 11. 2011 20:30 pátek Praha   Vinoř - U Černínů   ČDG
31. 10. 2011 19:30 pondělí Praha   Palác Akropolis   Etc
28. 10. 2011 pátek Radvanice v Čechách   Jestřebí bouda - LAST SUMMER   ČDG
22. 10. 2011 sobota Jablonec nad Nisou   Na rampě   Etc
21. 10. 2011 pátek Černošice   Club Kino   Etc
15. 10. 2011 19:30 sobota Beroun   sál České Pojišťovny   Mišík + Hladík
13. 10. 2011 čtvrtek Brno - KONCERT PŘESUNUTÝ NA 23.11.!!!   

Stadec

  Etc
08. 10. 2011 sobota Mariánské Lázně   Na rampě   Etc
17. 09. 2011 sobota Litomyšl   Kotelna   Etc
16. 09. 2011 pátek Mělník   Mělnické Vinobraní   Etc
13. 09. 2011 úterý Praha   Horní Počernice - Chvalský zámek   Etc
11. 09. 2011 neděle Plzeň   

Západočeská Galerie

  ČDG
10. 09. 2011 21:00 sobota Medový Újezd      Etc
09. 09. 2011 pátek Výrava   Letní parket Výrava   Etc
02. 09. 2011 19:00 pátek Jihlava   Kulturní léto - pivovar   Etc
22. 08. 2011 pondělí Praha   Střelecký ostrov   ČDG
20. 08. 2011 sobota Frýdek - Místek   festival - Muzikantské žně   ČDG
19. 08. 2011 18:00 pátek Letohrad   zámecká terasa + J. Spálený & ASPM   Etc
13. 08. 2011 sobota Hlinsko   festival   ČDG
13. 08. 2011 sobota Bystřice nad Pernštejnem   festival   ČDG
12. 08. 2011 20:00 pátek Karlštejn   Hrad + I. Hlas Trio, J. Olin Nejezchleba & KYBABU   Etc
10. 08. 2011 středa Albeř      ČDG
06. 08. 2011 sobota Banská štiavnica   Počúvadlianské jazero - Sitno Blues   ČDG
05. 08. 2011 pátek Skalica (SK)   Františkánská zahrada - Hudba v mestě   ČDG
03. 08. 2011 středa Telč   Prázdniny v Telči + J.Olin Nejezchleba & KYBABU a Petr Skoumal   Etc
30. 07. 2011 sobota Kroměříž      ČDG
24. 07. 2011 19:00 neděle Horšovský týn   náměstí - Anenská pouť   Etc
22. 07. 2011 19:30 pátek Jirkov   Zámek Červený hrádek   Etc
20. 07. 2011 20:00 středa Praha   Střelecký Ostrov   ČDG
16. 07. 2011 sobota Králíky   náměstí   Etc
15. 07. 2011 pátek Ostrava   Colours of Ostrava   Etc
14. 07. 2011 19:30 čtvrtek Vranov nad Dyjí   zámek   ČDG
09. 07. 2011 sobota Trenčín   Festival Pohoda   Etc
08. 07. 2011 19:30 pátek Bratislava   Múzeum Obchodu   Etc
06. 07. 2011 19:00 středa Chrudim   Loutkářská Chrudim - Park Republiky   Etc
01. 07. 2011 19:00 pátek Rabí   hrad Rabí   ČDG
26. 06. 2011 neděle Řevnice   

Porta

  Etc
25. 06. 2011 sobota Kardašova Řečice   

náměstí

  Etc
24. 06. 2011 18:00 pátek Dalešice   Postřižinské slavnosti   Etc
22. 06. 2011 21:00 středa Olomouc   Pivní festival   Etc
20. 06. 2011 pondělí Praha   Malostranská Beseda + Hromosvod
  Etc
18. 06. 2011 sobota Chotěmice   vesnický klub V. Koubka   Etc
16. 06. 2011 19:00 čtvrtek Újezd nad Lesy   Polyfunkční dům   Etc
14. 06. 2011 úterý Plzeň   

Zach's Pub + Hromosvod

  Etc
13. 06. 2011 pondělí Praha   VM + R. Hladík + J. Hrubý - VAGON + Colour Blinds
  ČDG
11. 06. 2011 sobota Tišnov   Letní kino   Etc
10. 06. 2011 pátek Klatovy      ČDG
04. 06. 2011 sobota Okoř   Okoř se Šťávou   Etc
04. 06. 2011 sobota Praha - Slivenec      ČDG
03. 06. 2011 pátek Karlovy Vary - ZRUŠENO!   zrušeno pořadatelem   Etc
28. 05. 2011 sobota Velké Hamry   U Kašpárků + Hromosvod   Etc
22. 05. 2011 18:00 neděle Potvorov   Kostel Sv. Mikuláše   ČDG
21. 05. 2011 11:10 sobota Náchod   pivovar   Etc
20. 05. 2011 pátek Kutná Hora      ČDG
18. 05. 2011 středa Praha   Palác Akropolis - jako hosté na křtu CD V. Merty   Etc
14. 05. 2011 sobota Konopiště   Folkový kvítek   ČDG
11. 05. 2011 středa Trutnov   UFFO + November 2nd   Etc
06. 05. 2011 pátek Opava   Music Club 13 + November2nd   Etc
05. 05. 2011 čtvrtek Pozlovice   OGAR   Etc
04. 05. 2011 středa Brno   Musilka + November 2nd   Etc
02. 05. 2011 pondělí Žďár nad Sázavou   Městské divadlo + November 2nd   Etc
01. 05. 2011 neděle Otrokovice   + November 2nd   Etc
01. 05. 2011 neděle Moravská Nová Ves   + November 2nd   Etc
29. 04. 2011 pátek Dobříš   KD   Etc
28. 04. 2011 čtvrtek Kladno   Dundee Jam   ČDG
19. 03. 2011 20:00 sobota Stříbro   + JANET ROBIN - MKS Stříbro   Etc
18. 03. 2011 pátek Šumperk   Echo Blues Alive + JANET ROBIN   Etc
15. 03. 2011 úterý Praha   Malostranská Beseda + JANET ROBIN   Etc
11. 03. 2011 pátek Nová Paka   Novopacké Sklepy   ČDG
05. 03. 2011 sobota Železná Ruda      ČDG
23. 02. 2011 středa Praha   KD Vltavská + NOVEMBER 2nd   Etc
11. 02. 2011 20:00 pátek Moravská Třebová   DUKUDUKU   Etc
07. 02. 2011 pondělí Ostrava   Klub Parník + Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal   Etc
06. 02. 2011 neděle Ostrava   Klub Parník + Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal   Etc
05. 02. 2011 sobota Dobroslavice   KD + Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal   Etc
28. 01. 2011 pátek Vsetín   DK+ Symbioza
  Etc
27. 01. 2011 čtvrtek Hranice   Zámecký klub   ČDG
26. 01. 2011 středa Brno   Stará Pekárna   ČDG
22. 01. 2011 sobota Karlovy Vary - Stará role   KD   Etc
18. 01. 2011 úterý Kadaň      Mišík-Hladík
11. 01. 2011 úterý Praha   Švandovo Divadlo - velká scéna - + J. Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal   Etc
22. 12. 2010 středa Plzeň   

+ BLUE EFFECT - Šeříkovka

  Etc
15. 12. 2010 středa Plzeň   

Šeříkovka + BLUE EFFECT

  Etc
15. 12. 2010 středa Plzeň   

Šeříkovka + Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal

  Etc
13. 12. 2010 pondělí Praha - PRO NEMOC ZRUŠENO!   Malostranská Beseda   Etc
11. 12. 2010 sobota České Meziříčí   KD + Olin Nejezchleba, Petr Skoumal, KRAUSBERRY - předprodej   Etc
10. 12. 2010 pátek Jablonec nad Nisou   Eurocentrum + Olin Nejezchleba, Petr Skoumal   Etc
04. 12. 2010 sobota Hradec Králové   U Cikána + Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal   Etc
03. 12. 2010 pátek Nové Mesto nad Váhom   BLUE NOTE - Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal   Etc
02. 12. 2010 čtvrtek Olomouc   U-Klub + Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal   Etc
01. 12. 2010 středa Brno   Musilka + Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal   Etc
28. 11. 2010 neděle Louny   divadlo + Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal   Etc
27. 11. 2010 sobota Holešov   New Drive Club - + Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal   Etc
26. 11. 2010 pátek Rýmařov   + Olin Nejezchleba, Petr Skoumal   Etc
25. 11. 2010 čtvrtek Praha   KC Zahrada + Olin Nejezchleba & KYBABU   Etc
23. 11. 2010 úterý Ústí nad Labem   Národní dům + Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal   Etc
18. 11. 2010 čtvrtek Praha   Vagon   Mišík-Hrubý
13. 11. 2010 sobota Vrchlabí   KD Střelnice + Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal   Etc
12. 11. 2010 pátek Říčany   

MKS + Olin Nejezchleba & KYBABU, Petr Skoumal

  Etc
05. 11. 2010 19:30 pátek Šaľa (SK)   Dom kultury Šaľa + Olin Nejezchleba   Etc
04. 11. 2010 20:00 čtvrtek Nitra (SK)   Valašský šenk + Olin Nejezchleba   Etc
30. 10. 2010 sobota Pozlovice   Ogar + Olin Nejezchleba + Petr Skoumal
  Etc
29. 10. 2010 pátek Zlín   Golem + hosté: Olin Nejezchleba, Petr Skoumal   Etc
28. 10. 2010 20:00 čtvrtek Lipůvka u Brna   Obecní sál + Olin Nejezchleba, Petr Skoumal   Etc
11. 10. 2010 pondělí Praha   Balbínka   Mišík-Hladík
09. 10. 2010 20:00 sobota Újezd u Plánice   KD   Etc
08. 10. 2010 pátek Litvínov   klub Ponorka   ČDG
06. 10. 2010 19:30 středa Praha   Palác Akropolis - K?EST CD, hosté: Olin Nejezchleba, Petr Skoumal   Etc
26. 09. 2010 20:00 neděle Vrskmaň u Jirkova   

obecní sál - festival

  Etc
25. 09. 2010 21:00 sobota Medový Újezd   hostinec + Olin - rezervace vstupenek na helena@hepi.cz   Etc
18. 09. 2010 19:30 sobota Praha   Paralelní zkušenosti - Areál Psychiatrické léčebny 1.LF UK   ČDG
17. 09. 2010 pátek Velké Hamry II   hospoda U Kašparů   Etc
11. 09. 2010 sobota Šonov u Broumova   hostinec   Etc
09. 09. 2010 20:30 čtvrtek Vodňany   

U Nata - nám. Svobody 9

  Etc
08. 09. 2010 středa Bratislava      Etc
07. 09. 2010 úterý Liptovský Mikuláš      Etc
05. 09. 2010 17:15 neděle Praha   Domov řepy   ČDG
03. 09. 2010 pátek Karlovy Vary   Husovka   Etc
30. 08. 2010 21:00 pondělí Praha   Malostranská Beseda   ČDG
30. 08. 2010 pondělí Plzeň   

náměstí - Gambrinus Day

  Etc
28. 08. 2010 19:00 sobota Protivín   Zámecké babí léto   Etc
26. 08. 2010 čtvrtek Praha   Vagon - V. Mišík + J. Hrubý   ČDG
24. 08. 2010 19:00 úterý Uničov   Kulturní léto   Etc
22. 08. 2010 15:00 neděle Smržovka   náměstí   ČDG
07. 08. 2010 20:00 sobota Počúvadlianske Jazero (SK)   

+ R.Hladík a Blue effext - více na SITNO BLUES

  Etc
06. 08. 2010 21:00 pátek Lázně Belohrad   park Bažantnice - + Olin Nejezchleba   Etc
02. 08. 2010 19:30 pondělí Telč   

PRÁZDNINY V TELČI + Luboš BEŇA a Matěj PTASZEK

  Etc
23. 07. 2010 pátek Želeč u Tábora   FOOTFEST   Etc
21. 07. 2010 středa Plzeň   

Zach's Pub - www.zachspub.cz

  Etc
17. 07. 2010 sobota Lipůvka u Brna   festival   Etc
16. 07. 2010 pátek Chotěmice   Vesnický klub   ČDG
13. 07. 2010 21:00 úterý Praha   Malostranská Beseda   ČDG
10. 07. 2010 sobota Pacov   Pacovský poledník   ČDG
09. 07. 2010 pátek Boskovice   festival Boskovice 2010   ČDG
03. 07. 2010 20:30 sobota Mirotice      Etc
02. 07. 2010 20:00 pátek Železné   III. bigbítová noc   Etc
28. 06. 2010 21:00 pondělí Kadaň   

festival - host: Vlasta Třešňák

  Etc
26. 06. 2010 20:00 sobota Nučničky      Etc
26. 06. 2010 14:30 sobota Vysoké Mýto      Etc
25. 06. 2010 pátek Buchlovice   amfiteátr   Etc
21. 06. 2010 pondělí Třeboň      ČDG
20. 06. 2010 neděle Černošice   Club Kino   Mišík-Hladík
19. 06. 2010 sobota Smiřice   festival Smiřický hrnec   ČDG
13. 06. 2010 neděle Praha   Vyšehrad - Vyšehraní - předprodej   Etc
12. 06. 2010 sobota Zálší u Veselí   Hostinec u šesti strun   ČDG
11. 06. 2010 pátek Jakule - Nové Hrady   Penzion Kamínek   Etc
05. 06. 2010 20:00 sobota Lovosice   festival + host: Olin Nejezchleba   Etc
05. 06. 2010 16:00 sobota Praha   Pakrác - festival Žiju stejně jako Ty   ČDG
04. 06. 2010 pátek Karlštejn   nádvoří hradu + host: Olin Nejezchleba s kapelou - VÍCE INFO   Etc
03. 06. 2010 čtvrtek Plzeň   

večer poezie

  Mišík-Hladík-Kovářík
29. 05. 2010 sobota Okoř   festival Okoř se šťávou   Etc
28. 05. 2010 20:00 pátek Řež u Prahy   

Polepšovna Ducha, předskokan: Homolka Tobolka (Wohnout)

  ČDG
27. 05. 2010 18:00 čtvrtek Praha   Lucerna - BEATOV? SÍŇ SL?VY - předprodej   Etc
26. 05. 2010 středa České Budějovice   Bazilika + BLUE EFFECT
  Etc
25. 05. 2010 úterý Karlovy Vary   Husovka   Etc
22. 05. 2010 sobota Praha - Kunratice   festival Divadlo v Parku - VM + Olin Nejezchleba + P. Pokorný   ČDG
15. 05. 2010 sobota Praha   Troja - Trojský ků?   ČDG
12. 05. 2010 středa Liberec   Lidové sady   Etc
08. 05. 2010 17:00 sobota Tábor   náměstí   Etc
07. 05. 2010 pátek Humpolec   Majáles   Etc
25. 04. 2010 neděle Kašperské Hory      ČDG
23. 04. 2010 20:00 pátek Plzeň   

Hospoda U mrože - Barrandova 7

  ČDG
22. 04. 2010 čtvrtek Praha   Kuře v hodinkách - - VM + P.Pokorný + V.Pavlíček   ČDG
13. 04. 2010 úterý Brno   Leitnerka   ČDG
31. 03. 2010 středa Praha   Městská knihovna   Etc
26. 03. 2010 pátek Rychnov u Jablonce n. N.   Sál Besedy + Olin Nejezchleba
  Etc
20. 03. 2010 sobota Mnichovice   V.M. jako host Blue Effect   VM solo
13. 03. 2010 sobota Újezd u Plánice      Etc
11. 03. 2010 čtvrtek Plzeň   

House of blues - www.houseofblues.cz

  Etc
05. 03. 2010 pátek Praha   Malostranská Beseda + Mirek Kovařík
  Etc
04. 03. 2010 19:00 čtvrtek Praha   

Palás Akropolis - benefiční koncert pro Steva. Účinkují např. R.Hladík, Vl.Mišík, I.Hlas, Olin, Njorek, L.Filipová a další.

  Mišík a další
03. 03. 2010 19:30 středa Beroun   Sál české Pojišťovny + Olin Nejezchleba
  Etc
02. 03. 2010 úterý Česká Lípa   V. Mišík jako host Ivan Hlas TRIO   VM solo
27. 02. 2010 sobota Jiřetín pod Bukovou   VM + P. Skála + V.Pavlíček   ČDG
26. 02. 2010 20:30 pátek Praha   Lidový dům Kbely + Olin Nejezchleba
  Etc
25. 02. 2010 čtvrtek České Budějovice   Modrý dveře - V.M. + Olin Nejezchleba + P. Skála   ČDG
24. 02. 2010 středa Pardubice   DOLI - - VM + P.Pokorný + V.Pavlíček   ČDG
20. 02. 2010 20:00 sobota Raškovice   Hotel Ondráš + BLUE EFFECT   Etc
19. 02. 2010 pátek Znojmo   Harvart - VM + P.Pokorný + Olin Nejezchleba
  ČDG
13. 02. 2010 sobota Teplice   Jazz Club - VM + P.Pokorný + V.Pavlíček   ČDG
29. 01. 2010 pátek Bratislava   Muzeum obchodu - V.M. + R. Hladík   ČDG
22. 01. 2010 pátek České Petrovice   Sruby Haida - V.M. + P. Pokorný + V. Pavlíček   ČDG
20. 01. 2010 středa Brno   Musilka - V.M. + R. Hladík   ČDG
18. 01. 2010 pondělí Praha   Balbínka - V.M. + R. Hladík   ČDG
11. 01. 2010 pondělí Praha   Kobylisy - divadlo K.Hackera - V.M. + R. Hladík   ČDG
10. 01. 2010 neděle Praha   Palác Akropolis - Olin Nejezchleba 50 let   Etc
16. 12. 2009 středa Svitavy   Fabrika   Etc
10. 12. 2009 20:00 čtvrtek Praha   Rock Café   ČDG
05. 12. 2009 sobota Hradec Králové   U Cikána   Etc
04. 12. 2009 pátek Jablonec nad Nisou   Na rampě   Etc
03. 12. 2009 čtvrtek Jihlava   Music Club Děl?ák   ČDG
20. 11. 2009 pátek Křižánky   hospoda Za řekou   ETC
17. 11. 2009 úterý Praha   Nárdní třída - OPONA   VM solo
15. 11. 2009 neděle Přelouč      ČDG
14. 11. 2009 sobota Brno   Raduta - v rámci akce DEN DIABETU   ČDG
13. 11. 2009 pátek Praha   Vltavská - festival   Etc
07. 11. 2009 sobota Levice   jazz&blues festival - MKS Levice   Etc
06. 11. 2009 pátek Ostrava   Parník   Etc
24. 10. 2009 sobota Malá Čeperka (u Pardubic)      ČDG
16. 10. 2009 pátek Zlín   Golem   Etc
15. 10. 2009 čtvrtek Brno   Musilka   Etc
10. 10. 2009 20:00 sobota Ústí nad Labem   Národní dům   Etc
25. 09. 2009 20:00 pátek Dobruška   náměstí - Svatováclavské slavnosti   Etc
20. 09. 2009 19:00 neděle Praha   Divadlo v dlouhé - křest DVD PETR SKOUMAL   Etc
19. 09. 2009 18:00 sobota Mělník   Vinobraní   Etc
18. 09. 2009 21:00 pátek Praha   Nám. Jiřího z Poděbrad - Vinohradské Vinobraní   Etc
12. 09. 2009 22:30 sobota Ražice   Amfiteátr - 3. permonické slavnosti   Etc
11. 09. 2009 21:00 pátek Hronov   Městské slavnosti - Park A. Jiráska   ČDG
29. 08. 2009 sobota Letovice   Festival 3+1 - www.triplusjedna.cz   Etc
28. 08. 2009 pátek Mikulov   festival Eurotrialog   Etc
22. 08. 2009 sobota Žďár nad Sázavou   Horácký džbánek   Etc
21. 08. 2009 pátek Nové Mesto nad Váhom   festival BIG BEAT ZELEN? VODA   Etc
20. 08. 2009 20:00 čtvrtek Horní Bludovice u Havířova      Etc
16. 08. 2009 neděle Vyškov   festival   Etc
16. 08. 2009 neděle Bzenec   festival   ČDG
15. 08. 2009 sobota Mirotice   Mišík - Olin - Skála   ČDG
14. 08. 2009 pátek Louny   náměstí   Etc
08. 08. 2009 sobota Lubná u Poličky   festival Lubenská Lodyha - http://lubenskalodyha.wz.cz   ČDG
07. 08. 2009 20:00 pátek Klenová   hrad - http://www.gkk.cz/hudba/   ČDG
05. 08. 2009 středa Telč   

www.prazdninyvtelci.cz

  Etc
01. 08. 2009 17:00 sobota Zlín   festival   Etc
01. 08. 2009 sobota Šternberk   festival   ČDG
25. 07. 2009 23:00 sobota Kolín   TPCA Beat Fest - Kmochův ostrov   Etc
25. 07. 2009 15:00 sobota Lipno   Český rodinný festival - www.ceskyrodinnyfestival.cz   Etc
24. 07. 2009 pátek Náměšť nad Oslavou   festival   Etc
23. 07. 2009 čtvrtek Opava   Opavské kulturní léto   Etc
19. 07. 2009 neděle Dačice   zámek   Etc
18. 07. 2009 sobota Strážnice   festival Slunce   Etc
11. 07. 2009 sobota Zálší u Veselí nad Lužnicí      ČDG
04. 07. 2009 sobota Jiřetín pod Jedlovou      ČDG
03. 07. 2009 pátek Benešov   Vinotéka U Suchý držky - venkovní pódium - Tyršova 182
  ČDG
27. 06. 2009 sobota Dalešice   festival - www.pivovar-dalesice.cz   Etc
26. 06. 2009 pátek České Petrovice   Haida Festival - www.haidafest.cz   ČDG
20. 06. 2009 21:30 sobota Templštejn      ČDG
20. 06. 2009 19:00 sobota Jihlava   náměstí   ČDG
19. 06. 2009 pátek Valašské Meziříčí   www.valasskyspalicek.cz   Etc
17. 06. 2009 středa Praha   Vyšehraní - www.vysehrani.cz   Etc
13. 06. 2009 sobota Chotěmice   Vesnický klub Václava Koubka - www.vaclavkoubek.cz   ČDG
06. 06. 2009 sobota Okoř   www.okorsestavou.cz   Etc
05. 06. 2009 pátek Bratislava   Za zrkadlom   Etc
01. 06. 2009 pondělí Praha   Palác Akropolis - vzpomínka na J.I.Wünsche (+ Hudba Praha, Jasná Páka)   ČDG
30. 05. 2009 15:30 sobota Kostelec nad Černými lesy   festival   Etc
27. 05. 2009 20:00 středa České Budějovice   Bazilika - www.bazilika.cz + BLUE EFFECT   Etc
26. 05. 2009 úterý Újezd nad Lesy      Etc
23. 05. 2009 16:30 sobota Osek u Hořovic   Osecká pohoda - Mišík - Hrubý www.oseckapohoda.cz   ČDG
22. 05. 2009 19:00 pátek Most   KD Medúza - Mišík - Skála - Hrubý www.promomediamost.cz   ČDG
18. 05. 2009 pondělí Praha   Balbínka - Mišík - Hladík   ČDG
15. 05. 2009 pátek Kopřivnice      Etc
14. 05. 2009 čtvrtek Pozlovice   Ogar - www.ogar.cz   Etc
13. 05. 2009 středa Olomouc   Beerfest - www.pivnifestival.cz   Etc
12. 05. 2009 úterý Jablonec nad Nisou   Klub na Rampě - Mišík - Hladík - www.rampaklub.cz    ČDG
08. 05. 2009 pátek Radim   koncert pro nemoc zrušen!   Etc
04. 05. 2009 pondělí Praha   Divadlo - Kobylisy - Mišík - Hladík - Hrubý www.divadlokh.cz   ČDG
02. 05. 2009 sobota Medový Újezd   koncert v kultovním "Meďáku"
rezervace vstupenek e-mailem: helena@hepi.cz
  Etc
24. 04. 2009 pátek Volyně   KD   Etc
23. 04. 2009 čtvrtek Bratislava   Múzeum obchodu - www.rockvmuzeu.sk   Etc
22. 04. 2009 středa Ostrava   Klub Parník - www.klub-parnik.cz   Etc
16. 04. 2009 19:30 čtvrtek Praha   Palác Akropolis   Etc
09. 04. 2009 čtvrtek Praha   KC Novodvorská - Mišík + Hladík   ČDG
26. 03. 2009 čtvrtek České Budějovice   Modrý dveře   ČDG
24. 03. 2009 úterý Praha   Balbínka - MIŠÍK + HLADÍK   ČDG
18. 03. 2009 středa Kladno   Mišík + Hladík   ČDG
10. 03. 2009 úterý Brno   Leitnerka - Mišík - Skála - Nejezchleba www.volny.cz/leitnerka/   ČDG
08. 03. 2009 neděle Vrchlabí   KD Střelnice   Etc
06. 03. 2009 pátek Loděnice   Mišík - Skála - Nejezchleba   ČDG
04. 03. 2009 středa Pardubice   Mišík - Skála - Nejezchleba   ČDG
28. 02. 2009 sobota Jablonec nad Nisou   Eurocentrum - www.eurocentrumjablonec.cz/ 
host: J. Olin Nejezchleba
  Etc
27. 02. 2009 pátek Moravská Třebová   Duku Duku - www.dukuduku.cz
host: J.Olin Nejezchleba
  Etc
26. 02. 2009 čtvrtek Havířov   klub Stolárna
host: J. Olin Nejezchleba
  Etc
18. 02. 2009 19:30 středa Litoměřice   + BLUES SESSION - MKZ Litoměřice www.mkz-ltm.cz
  Etc
13. 02. 2009 21:00 pátek Nuzice   host: Pavel Bohatý
www.nuzice-hospoda.wbs.cz
  Etc
31. 01. 2009 sobota Kostelec nad Orlicí   výročí kapely Oboroh   ČDG
27. 01. 2009 úterý Praha   Švandovo divadlo - www.svandovodivadlo.cz
host: J. Olin Nejezchleba
  Etc
24. 01. 2009 sobota Teplice   http://www.jazzteplice.cz   ČDG
23. 01. 2009 pátek Trnava      ČDG
22. 01. 2009 čtvrtek Banská Bytrica   Klub 77 - http://www.klub77.eu/   ČDG
17. 01. 2009 sobota Vysoké Mýto   

festival - www.mklub.cz

  Etc
16. 01. 2009 pátek Vsetín   KD   Etc
13. 01. 2009 úterý Praha   Balbínka - MIŠÍK + HLADÍK   ČDG
20. 12. 2008 sobota Kutná Hora      ČDG
13. 12. 2008 20:00 sobota Krnov   

HOST: Olin Nejezchleba - Kofola Music Club - http://www.kofolamusicclub.cz/

  Etc
12. 12. 2008 pátek Uherské Hradiště   HOST: Olin Nejezchleba - klub Mír   Etc
09. 12. 2008 20:00 úterý Brno   HOST: Pavel Bohatý - Musilka - www.ksomega.cz - náhradní termín   Etc
06. 12. 2008 sobota Ostrava   Garage klub - festival Garažové blues   Etc
05. 12. 2008 pátek Hradec Králové   HOST: Pavel Bohatý - U Cikána - www.ucikana.cz   Etc
03. 12. 2008 středa České Budějovice   Solnice - www.bazilika.cz   ČDG
25. 11. 2008 úterý ústí nad labem   

Národní dům

  Etc
22. 11. 2008 21:00 sobota Jindřichův Hradec   Lucky Pery - www.luckypery.cz - náhradní termín   Etc
21. 11. 2008 pátek chomutov   Kulisárna   Etc
19. 11. 2008 středa Příbram   Divadlo - Estrádní sál   Etc
14. 11. 2008 pátek Turnov      ČDG Mišík - Hladík
11. 11. 2008 úterý Znojmo   Harvart   ČDG Mišík - Skála - Nejezchleba
09. 11. 2008 neděle Praha - LUCERNA   BEATFEST - www.radiobeat.cz   Etc
25. 10. 2008 19:00 sobota Šaľa (SK)   festival - Dom kultury Šaľa KONCERT PRO NEMOC ZRUŠEN!   Etc
24. 10. 2008 21:00 pátek Zlín   Golem - www.golemclub.info KONCERT PRO NEMOC ZRUŠEN!   Etc
17. 10. 2008 pátek Pozlovice   Ogar - www.ogar.cz - KONCERT PRO NEMOC ZRUŠEN!   Etc
16. 10. 2008 čtvrtek Brno   Musilka - KONCERT PRO NEMOC ZRUŠEN   Etc
14. 10. 2008 úterý Hradec Králové   Jazz Goes To Town - KONCERT PRO NEMOC ZRUŠEN!   ČDG
11. 10. 2008 sobota Jindřichův Hradec   Lucky Perry - www.luckypery.cz   Etc
04. 10. 2008 20:00 sobota Malá Čeperka      ČDG Mišík - Skála - Nejezchleba
23. 09. 2008 úterý Třebíč   KD   Etc
20. 09. 2008 sobota Žatec   Rock for Žatec - náměstí   Etc
19. 09. 2008 pátek Opava   + Blue Effect   Etc
18. 09. 2008 čtvrtek Štramberk - KD      Etc
13. 09. 2008 sobota Medový Újezd      ČDG
11. 09. 2008 čtvrtek PRAHA - Palác Akropolis   

křest DVD

  Etc
10. 09. 2008 středa Most   KD   Etc
06. 09. 2008 sobota Grabštejn   festival   ČDG
05. 09. 2008 20:00 pátek Habří u Českých Budějovic   koncert ZRUŠEN !!!!   Etc
24. 08. 2008 12:20 neděle Trutnov   www.festivaltrutnov.cz   Etc
23. 08. 2008 sobota Jimramov   festival   Etc
21. 08. 2008 čtvrtek Liberec   + Blue Effect   Etc
19. 08. 2008 úterý Praha - Valdštejnská Zahrada      ČDG Mišík - Hladík - Hrubý
17. 08. 2008 14:30 neděle Vizovice   festival Trnkobraní   Etc
16. 08. 2008 sobota Prysk   + Blue Effect   Etc
09. 08. 2008 sobota Litvínov   Music of Litvínoff   Etc
26. 07. 2008 20:00 sobota Bílina   festival Pro Kamerunské kozy   Etc
25. 07. 2008 15:50 pátek Malá Skála   festival Benátská noc   Etc
12. 07. 2008 sobota Plumov   festival   Etc
11. 07. 2008 19:15 pátek Rožnov pod Radhoštěm   festival Úlety   Etc
05. 07. 2008 sobota Chotěmice      ČDG
04. 07. 2008 16:25 pátek Hradec Králové   Rock for people - hosté: V. Třeš?ák, Olin Nejezchleba, V. Merta, P. Bohatý   Etc
27. 06. 2008 21:00 pátek Výrava   letní parket - host: Pavel Bohatý   Etc
25. 06. 2008 středa Rumburk   KD - host: Olin Nejezchleba   Etc
22. 06. 2008 17:00 neděle Úpice   náměstí   Etc
19. 06. 2008 čtvrtek Znojmo   zámek - nádvoří   Etc
07. 06. 2008 18:30 sobota Kladno   Kladenské Dvorky   Etc
06. 06. 2008 pátek Praha   festival Hrabovka   Etc
05. 06. 2008 čtvrtek Praha   Vyšehraní   ČDG
03. 06. 2008 úterý Točník   Mišík - Hladík - Hrubý   ČDG
24. 05. 2008 sobota Okoř   festival   Etc
23. 05. 2008 pátek Havlíčkův Brod   Effect   Etc
19. 05. 2008 pondělí Praha   Akropolis - Křest DVD / CD   Etc